Věk Květinového Slunce

Oslava Zrození nadcházejícího Slunečního Věku – “Květinového Slunce”

023-drum

Kubasova chalupa – poselství od Gila Aguilery

Zdravím Vás Lidské Bytosti,

náš přítel Gil Aguilera, bojovník kmene Apač, nám před několika dny zaslal Poselství ze Shromáždění Rady starších v Arizoně, kterého se zúčastnil v dubnu letošního roku. Dle jeho slov bylo toto shromáždění Přelomové.

gil_ag

Drazí přátelé,

Majské Proroctví říká, že rok 2012 uvede “Nový Věk”. Příští Sluneční Věk bude “Květinovým Sluncem” (The Sun of Fowers). Bude to čas návratu Božské Ženy a Božského Muže, aby se sjednotili a stanuli bok po boku jako Jeden.

Ve dnech 18. – 28. dubna 2009, kdy se konalo v Severní Arizoně Shromáždění Rady Starších “Return of the Ancestors”, nám bylo předáno Majským stařešinou Donem Alejandrem Cirilo Perezem Oxlaj následující poselství:

Nechť tato slova dosáhnou všech koutů světa. Všichni ti, kteří jsou přítomni na tomto shromáždění, budou poslové těchto Proroctví, zvěstovatelé Míru, bojovníci chránící naši Matku Zemi a chránící všechny ty, kteří ji obývají: bratry zvířata, stromy, všechny živé bytosti a svět kamenných bytostí. Společně se nám to může podařit. Společně můžeme přinést mír.

Nyní jsme v přechodném období k Šestému Světu, ke Květinovému Slunci – otevřete svá srdce a své duše.”

Záměrem Duchovních setkání s Bytostmi v Evropě je pomoci účastníkům těchto shromáždění připravit se na tento Nový Věk. Ústředním bodem těchto setkání budou Posvátné obřady a rituály. Denních a večerních obřadů se budou moci přítomní zúčastnit modlitbami, písněmi, vyprávěním příběhů, tancem a sdílením tradice. Záměrem je přinést novou inspiraci a směřování k Míru, k novému Porozumění pro celé lidstvo a pro léčení Matky Země.

Rozezníme bubny a svůj hlas. Přineseme květiny a svíce k posvátným obřadům. Oblékneme na svá těla tradiční sváteční šat. Uctíme Matku Zemi, oslavíme Život.

Až se setkáme, setkáme se v Posvátném kruhu, ve kterém nikdo není lepší a nikdo není horší než druhý.

Nechť naše děti najdou naději a radost v příchodu Květinového Slunce.

MitaKuya Oyasin

Zdravím Vás s Láskou, všichni moji Blízcí,

gill-estrella

Gil Aguilera a Estrella Chalchiyolotl Apolonia

Michal Kubasa
Nositel myšlenky Cestasrdce.cz spolu se svou ženou Monikou. "Cestu srdce jsme vytvořili v roce 2006, když jsme po návratu z Itálie začali zvát osobnosti z celého světa, aby s námi sdíleli jejich moudrost a pomohli nám najít cestu zpět k našim kořenům a k nám samým. Postupně jsme se stali nejen organizátoři rozvojových programů, ale i hostitelé dalších organizátorů a lektorů, jejichž práce si velmi vážíme, vřele je doporučujeme a touto cestou Vás o nich rádi informujeme."
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.